Ile trzeba czekać na hospicjum domowe?

Czas oczekiwania na miejsce w hospicjum domowym może wynosić od kilku dni do kilku tygodni, a w niektórych przypadkach może być jeszcze dłuższy. Staramy się przyjmować naszych pacjentów jak najszybciej tylko możemy. Pierwszym krokiem, w calu zgłoszenia się do hospicjum jest wypełnienie formularza na naszej stronie. W razie pytań o dostępność miejsc lub czas oczekiwania na przyjęcie do hospicjum zawsze służymy pomocą. Prosimy o kontakt przez email: biuro@janmed.pl lub pod numerami telefonu:

Hospicjum Domowe Olkusz

Króla Kazimierza Wielkiego 64
32-300 Olkusz
tel: 698-887-816
Hospicjum Olkusz
informacja i rejestracja: 8:00 – 15:00

Hospicjum Domowe Pińczów

ul. Batalionów Chłopskich 33
28-400 Pińczów
tel: 535-043-985
Hospicjum Pińczów
informacja i rejestracja: 8:00 – 15:00

Hospicjum Domowe Kazimierza Wielka

ul. Partyzantów 12
28-500 Kazimierza Wielka
tel: 535-043-985 Hospicjum Kazimierza Wielka
informacja i rejestracja: 8:00 – 15:00

Co wpływa na czas oczekiwania?

Czynnikiem wpływającym na czas oczekiwania w naszym Hospicjum Domowym JANMED jest liczba wolnych miejsc oraz ilość pacjentów oczekujących na opiekę. Mamy ograniczony przez NFZ kontrakt, możemy zagwarantować jednocześnie bezpłatną opiekę tylko ograniczonej ilości pacjentów.

Co zrobić w przypadku długiego czasu oczekiwania?

Warto skonsultować się z lekarzem rodzinnym lub specjalistą onkologiem, w przypadku długiego czasu oczekiwania na miejsce w hospicjum domowym. Lekarz może pomóc w uzyskaniu informacji o dostępności innych placówek hospicyjnych w rejonie. Można w tym celu wykorzystać również wyszukiwarkę placówek medycznych.

Przeczytaj również inne posty

Rak płuc – objawy.

Wprowadzenie Rak płuc jest jednym z najczęściej diagnozowanych nowotworów na świecie. Wczesne wykrycie tej choroby jest kluczowe dla skutecznego leczenia i poprawy rokowań. Dlatego ważne

Czytaj więcej »

Jak dostać się do Hospicjum

  • Zakończenie leczenia przyczynowego
  • Skierowanie do Hospicjum od lekarza prowadzącego
  • Przesłanie formularza zgłoszeniowego

Wesprzyj działalność hospicjum

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Każdego dnia, zespół Hospicjum Domowego, przychodzi z pomocą do domów pacjentów. Dla nas ważne jest, aby mogli pozostać w miejscu, które kojarzy się każdemu z nas ze spokojem i bezpieczeństwem – w domu.

Wsparcie możliwe dzięki serwisowi

Zgłoszenie pacjenta do Hospicjum Domowego

Wgraj skan skierowania papierowego lub przepisz kod skierowania ze skierowania elektronicznego. Oryginał skierowania papierowego należy przekazać lekarzowi podczas pierwszej wizyty.

Strona ta używa pliki cookies w celu usprawnienia dostępu do serwisu. W zakładce "RODO" zapisane są zasady przetwarzania oraz ochrony danych dostarczonych przez osoby w trakcie korzystania z naszych świadczeń. Kontynuacja oznacza akceptację naszej polityki prywatności. Więcej informacji: POLITYKA PRYWATNOŚCI oraz PLIKI COOKIES